Chcesz pisać na forum – zaloguj się! Zaloguj
Wpisz słowo kluczowe:


 


Użytkowanie znaków specjalnych:
*    zastępuje dowolną ilość znaków
%    Zastępuje dokładnie jeden znak

Żółte znaczki z dzidziusiem

UżytkownikWpis

14:45
2 czerwca 2018


Wercia8619

1

Witam, od niedawna uczymy sie z mężem metody Creighton w celu odkładania poczęcia. Ostatnio dostaliśmy żółte znaczki. Czy jesli mam śluz typu pekowego w fazie popeakowej to mam wkleić żółty znaczek z dzidzusiem czy biały znaczek z dzidziusiem?? Oczywiście niezależnie od kolorów tla pod dzidziusiem instrukcja postępowania jest taka sama. Ja uważam, że zółty z dzidziusiem, mąż uważa, że biały.

22:48
11 czerwca 2019


Izabela Salata

2

Dzień dobry,

Na początek dwa fakty:

  • Żółte znaczki oznaczają śluz nie związany z płodnością u konkretnej kobiety – mogą być stosowane na różne rodzaje śluzu u różnych pań.
  • Żółte znaczki z dzidziusiami są używane wyłącznie w trakcie liczenia 1, 2, 3 po Piku, poza tym używamy gładkich żółtych znaczków.

W związku z tym – nie wiem, czy u Pani akurat ten rodzaj śluzu jest / nie jest związany z płodnością, zatem nie mogę się wypowiedzieć, czy powinien tam być znaczek biały czy żółty. Raczej jednak nie żółty z dzidziusiem (chyba, że jesteście Państwo tuż po Piku).

Najdokładniejszej informacji udzieli Państwu własna instruktorka – bo ona wie, jak zostały żółte znaczki wprowadzone u Państwa.

Pozdrawiam serdecznie 

Możliwość komentowania jest wyłączona.