Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Szczęść Boże proszę o modlitwę w intencji mego uzdrowienia z nerwicy lękowej i napadów panicznego strachu przed śmiercią, o pełne zaufanie Bogu Paweł

  Data: 4 gru 2019

   
 2. Bardzo proszę o modlitwę o dar poczęcia i urodzenia zdrowgo dziecka dla Anny i Tomasza Majków

  Data: 28 lis 2019

   
 3. Proszę o modlitwę o uzdrowienie z dolehliwości kobiecych dla barbary z podkarpackiego

  Data: 28 lis 2019

   
 4. Dobry Jezu Prosimy o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Abyśmy mogli wychowywać wspólnie z Mężem w miłości i wierze.Bóg Zapłać za wszelkie otrzymane łaski i prosimy o dalsze Błogosławieństwo.Monika i Krzysztof.

  Data: 28 lis 2019

   
 5. Najlepszy Ojcze nasz w niebie, za wstawiennictwem św. Rity, św. Gerarda oraz św. Jana Pawła II proszę Cię z całego serca o dar potomstwa dla mnie i mojego Męża. Agnieszka i Daniel.

  Data: 26 lis 2019

   
 6. Prosimy o dar zostania rodzicami, Agnieszka i Adam

  Data: 25 lis 2019

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane