Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. W intencji daru rodzicielstwa, miłość w małżeństwie, rozpoznania powołania naszego małżeństwa, cierpliwość, wsparcie, zrozumienie, przybliżenie się do siebie, spokój ducha, i przyjęcie z pokorą woli Bożej, siłę i wiarę, a także pomoc w relacjach w najbliższej rodzinie (gdzie nie rozumiem intencji skierowanych do mnie pewnych osób), w podziękowaniu za dr W., dr D. i dr Z.

  Data: 29 kwi 2017

   
 2. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji duszpasterstwa . Jako duszpasterstwo stanowimy integralną część Stowarzyszenia \\\'\\\' Abraham i Sara \\\'\\\' , utożsamiamy się z tym wyżej wymienionym Stowarzyszeniem oraz jesteśmy bardzo mocno związani z Krakowskim Duszpasterstwem Niepłodnych Małżeństw przy Zgromadzeniu Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Krakowie . Barbara i Sebastian Wieczorek

  Data: 28 kwi 2017

   
 3. Dobry Jezu, Dawco Życia - prosimy Cię o Dar Rodzicielstwa dla Nas. Małgosia i Łukasz

  Data: 25 kwi 2017

   
 4. Proszę o dar potomstwa dla naszego małżeństwa, o cud uleczenia z niepłodności, a jeśli Panie Boże, mamy nie mieć biologicznych dzieci to proszę Cię o pomyślny przebieg adopcji i o \\\\\\\"wybranie\\\\\\\" dla nas \\\\\\\"naszego\\\\\\\" dziecka z którym stworzymy szczęśliwą rodzinę. Prosi Ewa.

  Data: 24 kwi 2017

   
 5. Matko Najswietsza, prosimy Cie o uleczenie z nieplodnosci I cud poczecia. Beata i Dawid

  Data: 24 kwi 2017

   
 6. O dar poczęcia potomstwa dla mnie i bycia ojcem dla mojego męża prosi Monika

  Data: 22 kwi 2017

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane