Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Proszę o cud poczęcia, dar potomstwa tak długo wyczekiwanego ! Prosimy zlituj się nad nami ???? Ewelina i Radek

  Data: 25 lut 2021

   
 2. Za uzdrowienia chorych z covid

  Data: 11 lut 2021

   
 3. Proszę o cud poczęcia, szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka po 12 latach długiej i bolesności drogi niepłodności w małżeństwie Moniki i Adama. Prosimy o wiarę i siłę, by móc pogodzić się z odejściem nienarodzonego synka.

  Data: 9 lut 2021

   
 4. Szczęść Boże, Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie kręgosłupa, problemów przełykania, lęków... Dziękuję. Pozdrawiam. Z Bogiem.

  Data: 9 lut 2021

   
 5. Proszę o modlitwę w intencji ponownego macierzyństwa dla Ani i Janusza. Mamy dwoje kochanych dzieci, jednego Aniołka, i kilka lat starań by Bóg pozwolił nam zostać jeszcze rodzicami jednej Iskierki. Wiem, ze dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli taka Twoja wola Panie, spraw, by w naszym domu zawitało jeszcze jedno życie.

  Data: 7 lut 2021

   
 6. Proszę o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka w małżeństwie Kasi i jej męża, których poznałam. Panie Jezu, dla ciebie nie ma rzeczy niemożliwych, a to małżeństwo potrzebuje twojej opieki i cudu w ich życiu, tak wiele przeszli i stracili 5 aniołków, które są teraz w niebie. Daj im siłę i nową nadzieję.

  Data: 31 sty 2021

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane