Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Prosimy o modlitwę w intencji zdrowia dla Naszego Małżeństwa i o ustanie pandemii koronowirusa dla Nas i Całego świata. My jako Małżeństo Prosimy o Dar Zdrowego Poczęcia i Narodzenia Dziecka.Jest to bardzo trudny czas zwłaszcza teraz w czasach zakaźnej choroby. Jesteśmy Małżeństwem już 12 lat. Straciliśmy już troje dzieci. Nie jesteśmy już pierwszej młodości. Bardzo Prosimy o Modlitwę w tych intencjach. Monika i Krzysztof. Bóg Zapłać

  Data: 3 kwi 2020

   
 2. Proszę o modlitwę za mnie z powodu ciężkiej depresji. Boże ufam Tobie. Bóg zapłać

  Data: 2 kwi 2020

   
 3. Proszę o modlitwę w intencji abym pokochał Boga,o świętą wytrwałość w łasce Bożej,o przymnożenie wiary,o mądrość,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny a także dla Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę powstania z nałogu dla mojej cioci oraz dla taty Justyny i kolegów Daniela i Marcina,żebym znalazł sobie dobrą żonę i przyjaciół,o dobrego męża dla Justyny,aby Bóg uzdrowił moją seksualność,o błogosławieństwo finansowe,aby koledzy Paweł i Paweł się pogodzili.o łaskę szczerego żalu za popełnione grzechy,o przerwanie więzów samotności,o łaskę wdzięczności za otrzymane łaski,o łaskę zbawienia dla nas,aby moja relacja z Jezusem się poprawiła.

  Data: 2 kwi 2020

   
 4. Szczęść Boże, prosimy o modlitwę w intencji daru nowego życia w naszej rodzinie. Bóg zapłać - Monika i Marcin

  Data: 1 kwi 2020

   
 5. Proszę o modlitwę w intencji Katarzyny o dobre wyniki powrót do zdrowia i uśmierzenie bólu

  Data: 25 mar 2020

   
 6. Proszę o modlitwę w intencji uleczenia z natrętnych myśli (nerwica natręctw stwierdzona).

  Data: 21 mar 2020

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane