Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Święci Aniołowie Stróżowie strzeżcie czystości naszych dusz i ciał,módlcie się za nami i uzdrawiajcie nas,opiekujcie się nami.

  Data: 16 kwi 2024

   
 2. Proszę o modlitwę o dar potomstwa dla Anety i Łukasza.

  Data: 7 kwi 2024

   
 3. Proszę o dar potomstwa dla Elżbiety i Przemysława.

  Data: 6 kwi 2024

   
 4. o2.pl/informacje/rozpoznali-proboszcza-w-gejowskim-kalendarzu-stracil-stanowisko-7013719547558624a Ksiądz z Częstochowy który pracował na misjach w Londynie wystąpił w nagim kalendarzu dla gejów. Geje donieśli na fajnego księdza który się dla nich rozebrał Wyborczej i niestety ksiądz został odwołany z funkcji proboszcza. Czy ktoś wie na którą parafię go przeniesiono i jak się ksiądz nazywa oraz gdzie można kupić kalendarz? Kto doniósł?

  Data: 5 kwi 2024

   
 5. Proszę o Modlitwę w ciężkim położeniu finansowym mojej Rodziny. Córka Aniela została pozbawiona świadczenia pielęgnacyjnego w kwocie około 3 tysięcy złotych. Komisja lekarska zredukowała jej niepełnosprawność... Proszę o modlitwę w intencji znalezienia pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny.

  Data: 4 kwi 2024

   
 6. Prosimy w intencji o łaske potomstwa i laski potrzebne w małżeństwie.Elżbieta I Krzysztof

  Data: 4 kwi 2024

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane