Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Drogi Ojcze, proszę Cię o dzieciątko o ten najpiękniejszy dar i zeby urodziło się zdrowe. Proszę Cię również o Błogosławieństwo w naszym małżeństwie.

  Data: 5 gru 2018

   
 2. Prosimy o modlitwę za pełne zaufanie Panu Bogu, że ma dla nas najlepszy plan, o pokój serca. Bóg zapłać. Ania i Paweł

  Data: 3 gru 2018

   
 3. Dobry Jezu, prosimy Cię o dar zdrowego potomstwa, abyśmy mogli cieszyć się rodzicielstwem w Twojej chwale. Elżbieta i Łukasz

  Data: 1 gru 2018

   
 4. Dobry Ojcze,prosimy Cię o dar poczęcia upragnionego dziecka.Jezu najdroższy,uzdrów nasze ciała i pozwól nam cieszyć się zdrowym potomstwem.Niech będzie Twoja wola Panie Wszechmogący.Jezu,Ty się tym zajmij. Agnieszka i Przemysław małżeństwo od 9 lat.

  Data: 28 lis 2018

   
 5. Dobry Ojcze,prosimy Cię o dar poczęcia upragnionego dziecka.Jezu najdroższy,uzdrów nasze ciała i pozwól nam cieszyć się zdrowym potomstwem.Niech będzie Twoja wola Panie Wszechmogący.Jezu,Ty się tym zajmij. Agnieszka i Przemysław małżeństwo od 9 lat.

  Data: 28 lis 2018

   
 6. Najdroższy Jezu prosimy o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka i wszelkie błogosławieństwo w naszym małżeństwie.Bóg zapłać.Monika i Krzysiek

  Data: 16 lis 2018

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane