Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Panie Boże Wszechmogący,Ty najlepiej wiesz kiedy będzie dobry moment żebyśmy zostali rodzicami.prosimy o łaskę bycia mamą i tatą.Jezu ufamy Tobie!Martyna i Piotr

  Data: 11 maj 2018

   
 2. Panie dziękujemy za wszystkie trudności, które nam zsyłasz oraz łaski, które od Ciebie otrzymaliśmy. Tobie ofiarujemy nasz ból i cierpienie niepłodności. Jezu, Ty się tym zajmij i pozwól nam zostać rodzicami. Kasia i Mariusz

  Data: 6 maj 2018

   
 3. Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Janina i Adam

  Data: 5 maj 2018

   
 4. Boże Wszechmogący, z ufnością błagamy Cię o cud, który tylko Ty możesz uczynić. Prosimy Cię o uzdrowienie nas z niepłodności oraz o dar zdrowego potomstwa w naszym małżeństwie. Oddajemy się Tobie całkowicie - niech się stanie wola Twoja. Bądź błogosławiony teraz i na wieki. Beata i Jan.

  Data: 26 kwi 2018

   
 5. Szczęść Boże, Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojej Córki z dziwnej i rzadkiej choroby. Proszę, aby kolejne wyniki badań wykluczyły u Córki tą chorobę.

  Data: 23 kwi 2018

   
 6. Proszę o łaskę poczęcia dziecka dla mnie i męża. Bóg zapłać.

  Data: 15 kwi 2018

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane