Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. O pogodzenie sie z mezem Andrzejem , zeby mi wybaczyl. o uratowanie naszego malzenstwa. Bog zapklac

  Data: 14 paź 2019

   
 2. Serdecznie prosimy o dar poczęcia drugiego dziecka oraz o szczęśliwe rozwiązanie. Prosimy również o zdrowie psychiczne i fizyczne dla naszej córeczki Mai oraz Boże Błogosławieństwo na każdy dzień. Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać.

  Data: 12 paź 2019

   
 3. Prosimy Cię, Panie Jezu, opiekuj się wszystkimi małżeństwami dotkniętymi problemem niepłodności, miej w swojej opiece również wszystkie osoby, które pomagają tym małżeństwom: osoby duchowne, lekarzy, instruktorów naprotechnologii.

  Data: 9 paź 2019

   
 4. Panie Boże, prosimy Cię, wysłuchaj naszych modlitw, a jeśli jest taka Twoja wola, to obdarz nas drugim dzieckiem, o które się staramy. Maryjo, Matko Rodzin, módl się za nami.

  Data: 9 paź 2019

   
 5. O dar dzieci dla Ireny i Marka. Bóg zapłać za modlitwę!

  Data: 9 paź 2019

   
 6. Proszę o modlitwe w intencji otrzymania daru łaski poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka i zdrowia dla mnie i meza

  Data: 7 paź 2019

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane