Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Dobry Jezu prosimy o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Prosimy o modlitwę abyśmy się szanowali i kochali a w trudnych chwilach wybaczali i wspierali się nawzajem. Jezu Ty się Tym Zajmij. Bóg zapłać. Monika i Krzysztof

  Data: 20 sie 2019

   
 2. Proszę o modlitwę o dar poczęcia dla Anny i Szymona.

  Data: 16 sie 2019

   
 3. o dar potomstwa dla Marysi i Teresy

  Data: 14 sie 2019

   
 4. o dar potomstwa dla Marysi i Teresy

  Data: 14 sie 2019

   
 5. Prosimy Ciebie Boże nasz Ojcze za wstawiennictwem Najświętszej Maryi Panny o dar potomstwa. Jezu Ty się tym zajmij. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicami. Maryjo nasza Mamo wstawiaj się za nami i upros nam upragnione dzieciątko. Magdalena i Bartłomiej

  Data: 11 sie 2019

   
 6. O cud uzdrowienia wnuczka Antosia i opiekę Matki Najświętszej dla całej jego rodziny. Panie bądź uwielbiony i uczyń cud uzdrowienia Antosia i obdarz miłością jego rodzinę. Twoja wola.

  Data: 6 sie 2019

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane