Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Proszę o modlitwę za Andrzeja Sówkę, który jest obecnie w szpitalu psychiatrycznym. Niech Pan go wydźwignie i odbuduje godność dziecka Bożego. Bóg zapłać.

  Data: 18 lut 2020

   
 2. Proszę o modlitwę w intencji o zdrowie dla mojego taty i mamy,o łaskę nawrócenia dla całej mojej rodziny dla koleżanki Justyny i kolegów Pawła i Pawła,o łaskę płaczu nad swoimi grzechami,o łaskę podniesienia się z nałogu dla mojej cioci i dla mnie,o łaskę miłość do Boga,świętą wytrwałość w łasce bożej.o modrość i przymnożenie wiary,żebym znalazł dobrą żonę i przyjaciół,o łaskę zbawienia dla nas.

  Data: 18 lut 2020

   
 3. O dar dzieci dla Ireny i Marka. Bóg zapłać za modlitwę!

  Data: 14 lut 2020

   
 4. Proszę o dar poczęcia i narodzin zdrowego dziecka dla Eweliny i Piotra oraz Marty i Piotra

  Data: 13 lut 2020

   
 5. Proszę o modlitwę w intencji Moniki i Daniela o dar poczęcia upragnionego dzieciątka oraz utrzymanie ciąży i urodzenie zdrowego, żywego dziecka. Proszę o prawidłowe wyniki moich badań aby możliwe były szczepienia. Panie ulituj sie nad nami!

  Data: 11 lut 2020

   
 6. W intencji Marcina i Moniki, o dar poczęcia zdrowego dziecka.

  Data: 10 lut 2020

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane