Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Damian Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie Bóg zapłać za modlitwę.. Damian Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości, Bóg zapłać za modlitwę.

  Data: 16 sty 2018

   
 2. Szczęść Boże ! Drogie Siostry gorąco proszę o modlitwę w intencji syna Michała i jego żony Doroty oraz syna Pawła i żony Alicji, aby dobry Bóg obdarzył ich potomstwem. Zatroskana mama.

  Data: 12 sty 2018

   
 3. Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża, abyśmy mogli dostąpić łaski rodzicielstwa, prosimy o cud jakim jest dziecko.

  Data: 12 sty 2018

   
 4. Szczesc Boze, Drogie Siostry, prosze o otulenie modlitwa naszego malzenstwa, o otwarcie sie na blogoslawienstwo Boga zywego, o dar potomstwa abysmy mogli stac sie rodzina na chwale Boga. Serdecznie dziekujemy. Anetta i Martin

  Data: 11 sty 2018

   
 5. Bardzo prosimy o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. O światło Ducha Św dla naszych lekarzy. Marta i Andrzej

  Data: 8 sty 2018

   
 6. Proszę pokornie o modlitwę w intencji Agnieszki i Marcina Muzyk o łaskę poczęcia i narodzin dziecka w ich małżeństwie i rodzinie którego pragną

  Data: 7 sty 2018

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane