Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Prosimy o modlitwę w intencji Pawła i Iwony. Bardzo pragniemy posiadać maleństwo, długo o nie walczymy. Panie ześlij nam owoc naszej miłości. Matko Boża pozwól abym i ja mogła zostać matką jak i Ty stałaś się dla Jezusa. Boże mniej nas w swojej opiece.

  Data: 22 lis 2017

   
 2. Bardzo proszę o modlitwę w intencji trudnej pracy. Jest bardzo ciężko fizycznie. Nie daje rady ze zmęczeniem - bardzo chciałabym prosić o cud abym mogła pracować gdzie indziej aby sobie radzić.

  Data: 22 lis 2017

   
 3. Proszę o modlitwę w intencji Justyny i Marcina, o dar rodzicielstwa, o cud poczęcia, szczęśliwy przebieg ciąży i narodziny zdrowego dzieciątka.

  Data: 16 lis 2017

   
 4. Proszę o modlitwę w intencji Beaty i Tomasza o cud poczęcia zdrowego dziecka. Bóg zapłać

  Data: 15 lis 2017

   
 5. O zdrowe potomstwo dla Łukasza i Pauliny oraz łaskę zdrowia, wiary i miłości dla nich.

  Data: 13 lis 2017

   
 6. O zdrowie dla wnuczka Antosia, aby miał dobry kontakt wzrokowy, dobrze rozumiał rzeczywistość o łaskę spokoju, dobroci, radości i mądrości dla jego, aby stał się otwartym i odważnym chłopcem. Panie Jezu dotknij Antosia i uczyń cud uzdrowienia go. Bóg zapłać.

  Data: 13 lis 2017

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane