Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Proszę o modlitwę w intencji duszy nienarodzonego synka, o siłę i wiarę w małżeństwie Adama i Moniki, żeby zaufali Panu. Proszę o modlitwę w intencji otrzymania przez to małżeństwo łaski poczęcia dziecka, szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka, na które tyle lat czekają.

  Data: 29 lis 2020

   
 2. Proszę o modlitwę w intencji Katarzyny i jej męża, która już wiele razy straciła swoje dzieci. Katarzyna i jej mąż bardzo pragną być rodzicami oraz ofiarować mu miłość. Proszę o modlitwę w intencji poczęcia, donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka dla tego małżeństwa, o cud w ich życiu, by nie tracili wiary.

  Data: 25 lis 2020

   
 3. Prosimy o łaskę poczęcia dziecka, szczęśliwy przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka. Prosimy Cię Boże ulituj się nad nami, daj nam siłę i wiarę, abyśmy mogli zostać rodzicami, 10 lat już czekamy i wciąż wierzymy, iż w naszym życiu pojawi się mały cud nowego życia. Prosimy o modlitwę w intencji naszego utraconego synka Jana, niech jego dusza dozna spokoju wiecznego. Monika i Adam.

  Data: 21 lis 2020

   
 4. Proszę o modlitwę za nas - o dar macierzyństwa i ojcostwa. Boże, jeśli taka jest Twoja wola to uzdrów nas ze schorzeń wpływających na naszą płodność i daj Nam największy Twój Dar - nowe Życie! Boże, Ty w naszych sercach obudziłeś pragnienie zostania rodzicami, wierzymy, że to Ty jesteś dawcą życia. Jeśli tylko taka Twoja wola, pozwól nam być częścią tego planu stworzenia! Dziękujemy za wszyskie łaski, które otrzymaliśmy! Twoje dzieci - Paulina i Rafał

  Data: 18 lis 2020

   
 5. Proszę o dar macierzyństwa i ojcostwa dla naszego małżeństwa.

  Data: 17 lis 2020

   
 6. Dziękujemy za modlitwę za każdą łaskę i jednocześnie Bardzo Prosimy o modlitwę w intencji poczęcia donoszenia i urodzenia zdrowego dziecka. Jesteśmy po 4 stracie dziecka i niestety już jesteśmy po 40. Błagam Cię Panie Jezu i Ciebie Matko o dar bycia rodzicami. Bardzo proszę o siłę,zdrowie, wytrwałość wiarę dla Mojego Męża i dla Nas jako małżeństwa i Błogosławieństwo Boże. Monika i Krzysztof Bóg Zapłać.

  Data: 16 lis 2020

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane