Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Proszę o modlitwę o łaskę potomstwa dla Eweliny i Mateusza, Marty i Wojtka, Ali i Adama. Prosiłam o modlitwę za mnie 5 lat temu i dzis jestem mamą jednej dziewczynki a pod sercem noszę już drugą :) Chwała Panu!

  Data: 16 kwi 2019

   
 2. Proszę o modlitwę o łaskę potomstwa dla Eweliny i Mateusza, Marty i Wojtka, Ali i Adama. Prosiłam o modlitwę za mnie 5 lat temu i dzis jestem mamą jednej dziewczynki a pod sercem noszę już drugą :) Chwała Panu!

  Data: 16 kwi 2019

   
 3. Proszę o modlitwę. Cierpie od wielu lat na nerwice a od roku dodatkowo na depresje. Od roku mam mysli samobojcze. Czuje sie jak w klatce z natretnymi myslami. Potrafia mi zabrac wiele dni zycia bo nie jestem w stanie nic robic. Juz czesto nie moge wytrzymac.... Blagam.

  Data: 14 kwi 2019

   
 4. Proszę o dar poczęcia, donoszenia ciąży i zdrowe dziecko dla Ewy i Michała oraz o szczęśliwy, szybki poród i zdrowe dziecko dla Dominiki.

  Data: 12 kwi 2019

   
 5. Proszę, aby Pan Bóg dał Nam zostać rodzicami zdrowego dzieciątka. A jeśli nie jest to naszą drogą, która Pan dla nas przygotował, to proszę Ducha Świętego o Jego dary, abym zaufała Panu tak mocno, żebym potrafiła cieszyć się każdym dniem i zobaczyła sens swojego istnienia, abym wyleczyła się z egoizmu, pychy i wszystkiego co oddziela mnie od Boga, abym była prawdziwie pełnym wiary, nadziei i miłości, radosnym Dzieckiem Bożym. Bóg zapłać.

  Data: 9 kwi 2019

   
 6. Prosze o Laske Daru Potomstwa dla Madzi i Robusia Kusiakow. Bog zaplac za modlitwy w tej intencji.

  Data: 7 kwi 2019

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane