Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Błagam o modlitwę w intencji poczecia i urodzenia zdrowego dziecka. Kasia i Damian prosimy o modlitwe

  Data: 17 lut 2019

   
 2. Błagam o modlitwę w intencji poczecia i urodzenia zdrowego dziecka. Kasia i Damian prosimy o modlitwe

  Data: 17 lut 2019

   
 3. Błagam o modlitwę w intencji poczecia i urodzenia zdrowego dziecka. Tak strasznie pragniemy dzieciątka. Błagam o modlitwe

  Data: 17 lut 2019

   
 4. Bardzo proszę o modlitwę za mojego siostrzenca Jasia. Jasio urodził się wczesniakiem i teraz musi mieć dużo siły żeby mógł się normalnie rozwijać. Proszę również o modlitwę za jego matkę, żeby miała wystarczająco dużo siły żeby sprostać zadaniu, które przygotowal dla niej Bóg. Jezu, dziękuję Ci za otrzymane łaski.

  Data: 14 lut 2019

   
 5. Jezu Miłosierny wierzymy że masz dla nas dobry plan i mamy nadzieję że pokrywa się z naszymi pragnieniami.Dobry Jezu prosimy o dar rodzicielstwa o poczęcie i urodzenie zdrowego dzieciątka.Prosimy także o zdrowie.Bóg zapłać za wszystkie otrzymane łaski.Jezu ,Ty się tym zajmij.Jesteś drogą,prawdą i życiem.Monika i Krzysiek

  Data: 11 lut 2019

   
 6. Proszę, aby w moim życiu pojawiło się dziecko, które będę prawnie wychowywała

  Data: 10 lut 2019

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane