Blogi

"Jestem przy tobie"
Abraham i Sara w kuchni

Witaj na blogu kulinarnym promującym zdrową dietę dla Życia. Znajdziesz tu wskazówki jak przygotowywać proste i pyszne potrawy, m.in. z małą zawartością cukru oraz bezglutenowe. Wszystkie przepisy zostały sprawdzone w praktyce przez członków lub sympatyków Stowarzyszenia "Abraham i Sara".
Małymi krokami do zdrowia

Zależy mi na tym, abyśmy byli zdrowi i tworzyli pełne miłości małżeństwo. Oto, co robię, aby mimo niepłodności w naszym domu jak najczęściej było słychać radosny śmiech.
O pragnieniu

Przyglądam się swojemu pragnieniu, zmagam się z nim, niosę je. Rozkładam na części pierwsze, wałkuję, Bogu zanoszę. I piszę o pragnieniu w cieniu codzienności i o codzienności na tle pragnienia.
Okiem instruktora - o naprotechnologii i nie tylko

Jestem instruktorem Modelu Creightona. To duże wyzwanie. I o tym wyzwaniu, o towarzyszeniu moim pacjentom, o wspomaganiu lekarzy będę pisać...
raz... dwa... trzy... szukam

W szkole zawsze uczono mnie, że każda opowieść musi mieć wstęp, rozwinięcie, zakończenie. Później ja sama też tego uczyłam, bo uważam że pewne uporządkowanie myśli jest ważne. Taka trójdzielność kompozycji, także na gruncie życiowym, tworzy pełnię. W prowadzeniu mojego bloga będę trzymała się tej zasady i spróbuję nadać tej historii pewną chronologię, co oznacza, że za niedługo sięgnę trochę wstecz.
w poszukiwaniu...