Duszpasterstwo w Bielsku-Białej

Serdecznie zapraszamy małżeństwa doświadczające problemów z poczęciem dziecka na Msze Święte, które odbywają się w raz w miesiącu – w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 16.00.

UWAGA! Duszpasterstwo zawiesza działalność do odwołania.

Msze święte i spotkania mają miejsce w parafii Chrystusa Króla w Bielsku – Białej Leszczynach, ul. ks. Straconki 12.

Terminy najbliższych Mszy Świętych:
2017: 28 stycznia, 25 luty, 25 marca, 29 kwietnia,

Kontakt: duszpasterstwo@dlarodziny.eu

Komentarze: (2)


  1. Witamy ! .Jesteśmy katolickim małżeństwem bezdzietnym z ponad dwunastoletnim stażem małżeńskim . Mieszkamy w Bielsku-Białej . Oboje pracujemy . Wraz z naszym księdzem prowadzącym który jest duszpasterzem rodzin diecezji bielsko-żywieckiej zakładamy nowopowstające dzieło Boże jakim jest Duszpasterstwo Małżeństw Bezdzietnych przy Parafii Chrystusa Króla w Bielsku-Białej Leszczyny ( szczegółowe informacje są zamieszczone na plakacie w załączniku ) . Ogólnie rzecz biorąc spotkania są skierowane do małżeństw bezdzietnych – niepłodnych i starających się o potomstwo . Chcemy również aby w tych spotkaniach uczestniczyły kompetentne osoby z ośrodków adopcyjnych i domów dziecka oraz lekarze naprotechnolodzy . Serdecznie zapraszamy i pozdrawiamy .Barbara i Sebastian Wieczorek

  2. Jako duszpasterstwo stanowimy integralną część Stowarzyszenia ” Abraham i Sara ” , utożsamiamy się z tym wyżej wymienionym Stowarzyszeniem oraz jesteśmy bardzo mocno związani z Krakowskim Duszpasterstwem Niepłodnych Małżeństw przy Zgromadzeniu Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu w Krakowie .

Dodaj komentarz