Chcesz pisać na forum – zaloguj się! Zaloguj
Wpisz słowo kluczowe:


 


Użytkowanie znaków specjalnych:
*    zastępuje dowolną ilość znaków
%    Zastępuje dokładnie jeden znak

Bezpłodność

UżytkownikWpis

19:45
5 października 2013


beata83

1

Szczęść Boże ;

Wszyscy borykamy się z problemami i niesieniem Krzyża jakim doświadcza nas Bóg . Zadajemy sobie pytania dlaczego to nas doświadcza w życiu , przecież wierzymy , modlimy się ufamy a tu nic a inni co mają po kilku mężów grzeszą zdradzają mają dzieci . Czasem sobie myślę dlaczego ja jestem w takiej sytuacji czy robię coś źle , czy może jakieś zło przeszło na mnie między pokoleniowe albo na męża . W sumie nie powinnam pytać Boga dlaczego tak jest tylko zastanowić się co sobą reprezentujemy co moglibyśmy dać temu dziecku może mamy się jeszcze dotrzeć ze sprawy Bożej bardziej się pogłębić .

Od 6 lat jestem mężatką i nie powiem jest ciężko bardzo ciężko nie możemy mieć dzieci okazało się że mąż nie ma plemników że niby są ale wędrują gdzieś indziej , a jak by tego było mało nadużywa alkoholu czasem wszystkiego mam dość chciała bym uciec i nie wrócić. Borykam się z tym sama czy starczy z miesiąca na miesiąc na co odłożyć pieniądze co jest ważniejsze czy opłaty czy do lekarza bo lekarz prywatny za każdym razem płacić i płacić , i wieczny problem co włożyc do garka . Rodzina jak to mówią jest ale najlepiej na zdjęciu bo o pomoc to ciężko i tak człowiek zostaje sam ze sobą i z Bogiem obecnością Ducha Świętego. Powiem że przy życiu to tylko mnie utrzymują msze o uzdrowienie , uwolnienie i wiara w Boga i jego Miłosierdzie . Ale jest źle ciężko .CryCry

01:15
10 października 2013


ks. Grzegorz

2

Szczęść Boże,

dziękuję za wpis na forum. Mierzenie się z trudami codzienności jest dla Pani niewątpliwie ogromnym wyzwaniem i rodzi wiele pytań. Nie ma na nie łatwych odpowiedzi: często musimy zgodzić się na to, że nie wiemy, dlaczego dotyka nas takie, a nie inne zło, dlaczego to właśnie my zmagamy się z określonymi problemami, kłopotami. Pewne jest jednak to, że Pan Bóg nie pozostawia Pani samej, że jest blisko, otacza Panią swoją miłością i troską. Tylko On ma moc przeprowadzenia przez największe nawet ciemności i przemienienia nawet najtrudniejszych sytuacji. Jak to dobrze, że pomimo tak wielkich trudności życiowych trwa Pani przy Bogu. Jak to dobrze! Życzę wytrwałości i doświadczania mocy Bożej na co dzień.

Pamiętam w modlitwie.   

08:54
10 października 2013


beata83

3

Bóg zapłać za odpowiedź jest dla mnie bardzo cenna . Charyzmatyczne spotkania mają wielką moc i nadzieja jest wielka JEZUS ZYJE I CHWAŁA PANU . http://www.czatachowa.pl/ . Jak mi pewien Egzorcysta Eugeniusz K. w krakowie powiedział moje dziecko gdybyś wiedziała jak Bóg Cię kocha płakała byś z radości . On ma swój plan tyle matek przychodzi i płacze nad swoimi dziećmi taki świat jest zgorszony jak młodzi oddają siebie złemu to co się teraz wyprawia po nocach w krakowie to się w głowie nie mieści ile ( słowa Eugeniusza) .

Będę w swoich modlitwach mieć Księdza by Bóg obdarzył Księdza wielkimi łaskami i prowadził w powołaniu. Bóg zapłać i Szczęść Boże. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.