Chcesz pisać na forum – zaloguj się! Zaloguj
Wpisz słowo kluczowe:


 


Użytkowanie znaków specjalnych:
*    zastępuje dowolną ilość znaków
%    Zastępuje dokładnie jeden znak

Dylemat

UżytkownikWpis

16:07
20 września 2015


Barbara i Sebastian Wieczorek

1

Jako bezdzietne małżeństwo z trzynastoletnim stażem chcemy nauczyć się jednej konkretnej metody obserwacji , choć mamy poważne wątpliwości związane z naszym stanem i wiekiem – czy jest jeszcze sens i cel stosowania jakiejkolwiek metody .

00:21
21 września 2015


ks. Grzegorz

2

Szczęść Boże,

podstawową zaletą zdobycia umiejętności interpretacji wskaźników płodności przy zastosowaniu określonej metody jest możliwość poznania indywidualnego przebiegu cyklu miesięcznego kobiety. Prawidłowo prowadzone i właściwie interpretowane obserwacje pozwalają nie tylko na określenie dni płodnych oraz niepłodnych w cyklu i w konsekwencji podejmowanie bardziej świadomych starań o poczęcie dziecka, ale umożliwiają również wychwycenie nieprawidłowosci w przebiegu cyklu, co może stanowić bezcenną pomoc w diagnostyce przyczyn niepłodności. A zatem – w moim przekonaniu – warto podjąć wysiłek nauczenia się konkretnego sposobu obserwacji płodności.

Zachęcam do skontaktowania się z instruktorem lub nauczycielem metod rozpoznawania płodności w celu uzyskania odpowiedzi na bardziej szczegółowe pytania i ewentualnego rozstrzygnięcia, która z metod byłby dla Państwa najbardziej odpowiednia. Możliwość zadania pytań instruktorowi istnieje także na naszym forum. Pozdrawiam. 

Możliwość komentowania jest wyłączona.