Majowe spotkanie Duszpasterstwa w wyjątkowej formie 11.05

Drodzy,

serdecznie zapraszamy wszystkich Was na majowe spotkanie Duszpasterstwa, które odbędzie się wyjątkowo nie u sióstr nazaretanek, ale w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. W sobotę 11.05 o godz. 16:00 ks. Mirek odprawi dla nas mszę św. w kaplicy Matki Bożej Bolesnej (dolna część bazyliki), a później spotkamy się przy ciastku w Domu s. Faustyny (po drodze na duży parking przy sanktuarium) i pójdziemy sobie na wspólny spacer.

Sanktuarium Bożego Miłosierdzia jest dla naszej wspólnoty miejscem historycznym, bo właśnie tam odbyła się pierwsza msza św. w intencji małżeństw niepłodnych, a odprawił ją ks. Artur Ważny w kwietniu 2010 r. Po niej odbyło się pierwsze, inauguracyjne spotkanie Duszpasterstwa, w którym brały udział osoby do dziś wspierające naszą wspólnotę.

Mamy nadzieję, że się pojawicie i będzie to okazja do spotkania. Zapraszamy też wszystkie pary, które do tej pory nie uczestniczyły w Duszpasterstwie Małzeństw Niepłodnych – naprawdę warto się przełamać i poznać kogoś przeżywającego podobną sytuację.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!


Dodaj komentarz