Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Prosze o dar potomstwa dla nas a tez o uzdrawienie wewnetrzne i fyziczne.

  Data: 19 sty 2022

   
 2. Proszę o modlitwę w intencji księdza Sebastiana... Św. Józefie Sebastianie Pelczarze wspieraj go w trudnym czasie próby.... Niech zwycięży prawda.

  Data: 18 sty 2022

   
 3. Bardzo proszę o dar potomstwa. Jesteśmy małżeństwem od prawie 6 lat i bardzo pragniemy mieć dziecko.

  Data: 13 sty 2022

   
 4. Prosze o dar potomstwa dla nas a tez o uzdrawienie wewnetrzne i fyziczne.

  Data: 12 sty 2022

   
 5. Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej kochanej żony Barbary , o dar zdrowia dla Niej , łaskę uzdrowienia Jej z tętniaka mózgu , pokój w Jej sercu . Sebastian

  Data: 7 sty 2022

   
 6. Panie Boże prosimy o dar zdrowego dziecka tak długo już czekamy z bólem 5strat i tak Bardzo pragniemy uzdrów naszą niepłodność wiemy że Ty Wszystko możesz. Prosimy daj nam siłę,wytrwałość i wiarę w tym trudnym dla nas czasie i miej Nasze małżeństwo w zdrowiu i opiece. Bóg Zapłać. Monika i Krzysztof.

  Data: 6 sty 2022

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane