Skrzynka intencji

Zapraszamy do przesyłania intencji modlitewnych dotyczących problemu niepłodności. W tych intencjach modlą się siostry Nazaretanki w całej Polsce. W intencjach tych będzie także sprawowana msza święta dla małżeństw niepłodnych, która odbywa się w kościele sióstr Nazaretanek w Krakowie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej, terminy najbliższych mszy podane są tutaj.

Zachęcamy również do przyłączenia się do modlitwy we wszystkich polecanych nam intencjach.Witraż
 1. Prosimy o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Prosimy o dar rodzicielstwa . Jesteśmy małżeństwem od 13 lat i doświadczyliśmy już pięciu strat. Prosimy daj Nam siłę, wiarę, nadzieję, zdrowie i pobłogosław Nas zdrowym dzieckiem. Bóg zapłać.Monika i Krzysztof.

  Data: 27 lip 2021

   
 2. Bardzo prosimy z mężem o modlitwę o dar potomstwa po 6 latach małżeństwa. Już tak długo próbujemy... Bóg zapłać

  Data: 26 lip 2021

   
 3. Proszę o cud rodzicielstwa dla mnie i mojego męża, już ponad 10 lat staramy się o dziecko. Bóg zapłać Asia i Robert

  Data: 25 lip 2021

   
 4. Prosimy o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Nasz długo wyczekiwany synek Jan rok temu odszedł do nieba. Prosimy o cud w naszym życiu i błogosławieństwo w postaci daru rodzicielstwa dla małżeństwa Moniki i Adama

  Data: 16 lip 2021

   
 5. Proszę o dar potomstwa dla Pauliny i Pawła.

  Data: 6 lip 2021

   
 6. Prosimy o dar potomstwa dla Dominiki i Michała o usunięcie wszystkich przeszkód i obdarzenie ich błogosławienstwem posiadania zdrowego potomstwa

  Data: 5 lip 2021

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane