Nie bój się, wierz tylko!

Kochani… :)

Również my w tym miejscu chcieliśmy się podzielić naszą radością… ale przede wszystkim podziękować tak wielu osobom za modlitwę, której nigdy nie brakowało!!! Szczególnie w tych trudnych dla nas chwilach…

Ostatnio mieliśmy okazję się spotkać na spotkaniu grudniowym w 2011, po którym dowiedzieliśmy się, że jesteśmy „w ciąży”, wcześniej był dzień skupienia w kwietniu, gdzie tak blisko nas był papież Jan Paweł II. Też jesteśmy po stracie naszego pierwszego dziecka, którą bardzo przeżyliśmy…
Dzięki Bogu i modlitwie tak wielu osób (szczególnie osób z Duszpasterstwa i naszych kochanych Sióstr Nazaretanek) udało nam się dotrwać do szczęśliwego rozwiązania!

W sierpniu tego roku przyszedł na świat nasz Synek – Szymon (z hebr.: „Bóg wysłuchał”). Z racji faktu, że ciąża od samego początku była zagrożona, dużo by tu można opisywać…. obowiązkowe okazało się leżenie, trochę w domu, trochę w szpitalu… dlatego niemożliwe były wyjazdy na spotkania do Krakowa, których bardzo nam brakowało.

Momentami było bardzo trudno, ale „Bogu Chwała”, bo nasz Synek jest już z nami !!! Cały czas wspierała nas Siostra Augustyna – nasza ginekolog, której będziemy wdzięczni do końca życia!

Na koniec chciałam podzielić się „JEGO” słowami, które przez całą ciążę wracały do mnie jak bumerang…

—> „NIE BÓJ SIĘ… WIERZ TYLKO!!! „

Dlatego nie bójmy się… oddajmy się Mu w pełni! Bo Jezus kocha nas jak nikt inny!

Dziękując za Wasze wsparcie i modlitwę…  chcieliśmy zapewnić Was o naszej pamięci, szczególnie tej modlitewnej! Za tych „przy nadziei” i za tych, której tej nadziei czasem brak (a wiemy jak czasem może być ciężko).

Niech bł. Stanisław Papczyński i nasz ukochany Jan Paweł II wypraszają kolejne Dzieciątka w Duszpasterstwie!!!

Jesteśmy z Wami…

Beata, Adrian i Szymon
Dodaj komentarz