13.03 Kluczbork rekolekcje „Powołani do niepłodności?”

Czasem jest tak: słyszymy diagnozę – niepłodność. A po niej często w pierwszej chwili szok, załamanie, zwątpienie. Potem leczenie – może trwać krótko i być skuteczne. Może też ciągnąć się w nieskończoność i być powodem do kolejnej frustracji, depresji, kłótni z małżonkiem. I z Bogiem. Dlaczego my? Dlaczego nas dotykasz tym cierpieniem? Czyż nie byliśmy Ci wierni cały ten czas? Boże, czy nie zasługujemy na dzieci? Czy nie chcesz, żebyśmy byli rodzicami?

W czasie tych rekolekcji chcemy opowiedzieć Wam naszą historię, zachęcić Was do rozmowy między sobą, wysłuchania konferencji, a przede wszystkim chcemy Was zaprosić do otwarcia się na przyjmowanie woli Bożej. Panie, bądź wola Twoja, w sposób jaki chcesz i w czasie jaki chcesz.

Chcemy się spotkać, porozmawiać i wzmocnić poprzez:
– wspólną Eucharystię,
– wspólną modlitwę i adorację,
– wysłuchanie świadectwa,
– dialog małżonków,
– wysłuchanie konferencji,
– dyskusję w grupach.

Prowadzący : Bernadetta i Krzysztof Frankowie – małżeństwo od ponad 8 lat, w ruchu Equipes Notre Dame od ponad 5. Ona pracuje w dziale finansowym w korporacji, on pracuje jako inżynier kontraktu w branży deweloperskiej we Wrocławiu. Rodzice Łucji i Huberta, planujący kolejną adopcję.

Termin: 13 – 15.03.2020 r. od godz.  18.00
Miejsce: Dom Rekolekcyjny Księży Sercanów w Kluczborku (Ul. Strzelecka 42, Kluczbork).
Zapewniamy pełne wyżywienie
Koszt:
od małżeństwa: 350zł
Więcej informacji i zapisy: domrekolekcyjnykluczbork.plDodaj komentarz