Kraków, Grupa wsparcia dla rodziców po stracie

Rusza kolejna edycja grupy wsparcia dla rodziców po stracie. Tym razem w Krakowie.

Z inicjatywy Fundacji Opes139, powstaje kolejna grupa wsparcia dla rodziców po stracie dziecka w wyniku poronienia, śmierci okołoporodowej i martwego urodzenia.

Jeśli jesteś rodzicem po stracie i potrzebujesz bezpiecznego miejsca by o tym porozmawiać. Potrzebujesz wsparcia i zrozumienia po stracie swojego dziecka. Poroniłaś i nie umiesz sobie z tym poradzić i żyć na nowo. Chcesz wyjść do świata i opowiedzieć o swojej stracie, o swoim dziecku. Chcesz przyjrzeć się na nowo relacjom z otoczeniem. Serdecznie zapraszamy do tworzonej grupy wsparcia.

Spotkania są bezpłatne. Grupa będzie liczyć maksymalnie 8 osób, a spotkania (2,5 h) odbywać się będą dwa razy w miesiącu, od września 2022. Grupa będzie zamknięta od drugiego spotkania. Zajęcia prowadzić będzie Katarzyna Suma Wójcik psycholog i psychoterapeuta z Krakowa, mająca wieloletnie doświadczenie w pracy z rodzicami po staracie.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt telefoniczny – 510 620 392. Telefon czynny w godz. od 9 do 16 od poniedziałku do piątku.

Przed pierwszymi zajęciami grupowymi odbędzie się w Krakowie indywidualne spotkanie z prowadzącą. Terminy spotkania indywidualnego do wyboru: 14.VI, 21.VI i 23 VI.


Dodaj komentarz