Msza św. w intencji małżeństw niepłodnych 15.11

Drodzy, zapraszamy na listopadowe spotkanie Duszpasterstwa Małżeństw Niepłodnych, które odbędzie się w sobotę 15 listopada w domu s. nazaretanek przy ul. Nazaretańskiej 1 w Krakowie. Rozpoczniemy je tradycyjnie Mszą św. w kaplicy o godz. 16:00. To jest zawsze okazja, aby powierzyć swoje starania, problemy i nadzieje Dobremu Panu Bogu.

Zachęcamy do przesyłania intencji przez formularz: http://abrahamisara.pl/intencje/. Intencje będą przeczytane na początku Mszy św. i włączone w nowennę odprawianą przez s. nazaretanki.

Do zobaczenia! Z Bogiem! Udostępniajcie dalej!

P. s. Natomiast w grudniu, zamiast zwykłego spotkania, zapraszamy do Santuarium św. Jana Pawła II na Dzień Modlitw o Dar Potomstwa. Więcej szczegołów pod linkiem: https://abrahamisara.pl/wydarzenia/14-12-v-dzien-modlitw-o-dar-potomstwa-zrodlo-nadziei/. Zachęcamy Was do zorganizowania Dnia Modlitw także w Waszych parafiach!







Dodaj komentarz