Msza św. w intencji małżeństw niepłodnych – 14 stycznia

Kochani,

w sobotę 14 stycznia odbędzie się kolejna Msza św. w intencji małżeństw niepłodnych w kaplicy domu s. nazaretanek przy ul. Nazaretańskiej 1 w Krakowie. Eucharystia rozpocznie się o godz. 16:00, potem tradycyjne spotkanie przy herbacie „ku pokrzepieniu serc” (może zaśpiewamy kilka kolęd?).

Intencje na Mszę św. możecie przesyłać przez formularz na stronie: http://abrahamisara.pl/intencje/ lub na e-mail: stowarzyszenie@abrahamisara.pl. Intencje będą także włączone w nowennę odprawianą przez s. nazaretanki, przekażemy je też członkom naszej Wspólnoty do omadlania.

Niech to będzie dobry sposób na Boże rozpoczęcie Nowego Roku 2023, zawierzenie Mu wszystkich naszych spraw, dążeń, pragnień i marzeń. Ufajmy, że nasz Dobry Ojciec w Niebie będzie nad nami czuwał i będzie nas prowadził przez wszystkie dni nowego roku.

fb: https://www.facebook.com/photo/?fbid=545396647626266&set=a.468525315313400

Do zobaczenia!
Z Bogiem!

P.s. Ruszamy też z przygotowaniami do marcowego Dnia Skupienia dla Małżeństw Niepłodnych (11.03), więc jeśli tylko masz chęć i możliwość zaangażowania się w sprawy organizacyjne lub masz jakieś inne pomysły, to czekamy na Twój kontakt


Dodaj komentarz