Zaproszenie na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia „Abraham i Sara” 16.06.2023 r.

Drodzy Członkowie i Przyjaciele Stowarzyszenia „Abraham i Sara”!

Serdecznie zapraszamy Was wszystkich na coroczne Walne Zebranie Stowarzyszenia, które odbędzie się w piątek 16 czerwca 2023 o godz. 17:00 przy ul. Nowosądeckiej 41 w Krakowie. Prosimy już teraz zarezerwujcie sobie ten dzień, aby była okazja się spotkać (planujemy zebranie stacjonarne, ale będzie też możliwość połączenia się przez Skype).

Plan spotkania:
1. O godz. 17:00 – Eucharystia w kościele parafialnym.
2. Ok. godz. 18:00 – otwarcie zebrania w siedzibie Stowarzyszenia, powitanie, weryfikacja listy obecności, stwierdzenie ważności zebrania, wybór Przewodniczącego i Sekretarza zebrania, przyjęcie porządku obrad.
3. Przedstawienie i przyjęcie sprawozdania merytorycznego Stowarzyszenia za upływającą kadencję.
4. Przedstawienie i przyjęcie sprawozdania finansowego Stowarzyszenia za rok 2022.
5. Wybory władz Stowarzyszenia na kolejną dwuletnią kadencję: Zarząd (co najmniej 3 osoby), Komisja Rewizyjna (3 osoby), Komisja Etyki (co najmniej 2 osoby).
6. Wolne wnioski, pytania, rozmowa i zamknięcie obrad.
Zgodnie z par. 19 ust. 3. Statutu Stowarzyszenia, w przypadku braku quorum (tzn. obecności co najmniej połowy wszystkich Członków Stowarzyszenia), zebranie odbędzie się w drugim terminie tego samego dnia, 30 minut po terminie pierwotnym.

Bardzo prosimy Was o przemyślenie czy chcecie/możecie aktywnie włączyć się w organy Stowarzyszenia i nasze działania. Każda osoba chętna do pomocy (osobiście lub online) jest bardzo cenna dla naszej Wspólnoty.

A jeśli nie jesteście jeszcze formalnie członkami Stowarzyszenia, to teraz jest dobra okazja, aby wypełnić deklarację członkowską (dostępną pod linkiem: http://abrahamisara.pl/stowarzyszenie/czlonkostwo/).

Zachęcamy i zapraszamy każdą i każdego z Was – im jest nas więcej, tym więcej będziemy mogli zrobić.

W razie jakichkolwiek pytań, zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Z Bogiem,
Pozdrawiamy
Zarząd Stowarzyszenia „Abraham i Sara”Dodaj komentarz