29.02 Przysiek rekolekcje „Gdy czekanie na dziecko boli…”

Miało być tak normalnie: ślub, mieszkanie, dziecko. Mijają miesiące, a test wciąż pokazuje tylko jedną, samotną kreskę. Wśród znajomych i rodziny kolejne ciąże (często nieplanowane) i coraz częstsze pytania: A Wy kiedy? No, dalej. Na co czekacie? Smutek, frustracja, zazdrość zaczynają narastać. Dlaczego my? Za co Bóg nas tak karze? Czy kiedykolwiek doczekamy się tego cudu…?


„Duszpasterstwo Akademickie „Martyria” z Bydgoszczy zaprasza na czwartą edycję rekolekcji pod hasłem: „Gdy czekanie na dziecko boli…” dla małżeństw starających się o potomstwo.

Miejsce: Ośrodek szkoleniowy Caritas w Przysieku k. Torunia
Termin: 29 lutego – 1 marca 2020 r. (Rozpoczęcie w sobotę o godzinie 9, zakończenie obiadem w niedzielę)
Szczegóły i zapisy na: www.gdyczekanieboli.pl
Koszt: 320 zł od małżeństwa

W programie będzie miejsce na sprawy duchowe: eucharystię, adorację, przykłady biblijne. Podczas rekolekcji będzie obecny kapłan, służący posługą w sakramencie pokuty i pojednania, otwarty na rozmowę i pytania.

Będzie też czas na dialog małżeński, spotkanie z innymi małżeństwami i świadectwa par, które zmagały się z niepłodnością.

Nie zabraknie spotkań ze specjalistami w dziedzinie psychologii i medycyny. Poruszone zostaną tematy adopcji i naprotechnologii.


Dodaj komentarz