DuszpasterstwoWitraż
 1. Panie Jezu Boże miłosierny Ty wszystko wiesz i przenikasz oddaję Ci siebie i moją rodzinę i nasz dom prosimy o Boże błogosławieństwo potrzebne łaski ochronę przed wszelkim złem a szczególnie o uwolnienie od przekleństw ,wszelkiego zła i konsekwencji w moim życiu i mojej rodziny o łaskę powrotu do normalnego życia i powrotu do zdrowia i stabilizacji finansowej. Wszyscy Aniołowie i Święci w niebie a szczególnie nasi święci Patroni proszę orędujcie za nami u miłosiernego Boga Panie Boże nasz chcemy również podziękować za Twoją opiekę nad nami.Bądź uwielbiony Jezu w Swoich Aniołach i świętych Nie nasza ale Twoja wola niech się spełnia .Jezu Ufam Tobie

  Data: 18 sty 2018

   
 2. Proszę o łaskę uzdrowienia serca i nerek ukochanego Męża... Bóg zapłać za każdą modlitwę...

  Data: 18 sty 2018

   
 3. Damian Proszę o modlitwę za mnie,aby znikł stan zapalny ogólny w moim organizmie.o uzdrowienie mnie,o uwolnienie mnie,o oczyszczenie mnie,o dary duch świętego dla mnie,o odblokowanie mnie Bóg zapłać za modlitwę.. Damian Proszę o modlitwę za mojego psa dobermana zefa,O uzdrowienie i uwolnienie mojego psa dobermana Zefa chorego na nowotwór Kości, Bóg zapłać za modlitwę.

  Data: 16 sty 2018

   
 4. Szczęść Boże ! Drogie Siostry gorąco proszę o modlitwę w intencji syna Michała i jego żony Doroty oraz syna Pawła i żony Alicji, aby dobry Bóg obdarzył ich potomstwem. Zatroskana mama.

  Data: 12 sty 2018

   
 5. Proszę o modlitwę za mnie i mojego męża, abyśmy mogli dostąpić łaski rodzicielstwa, prosimy o cud jakim jest dziecko.

  Data: 12 sty 2018

   
 6. Szczesc Boze, Drogie Siostry, prosze o otulenie modlitwa naszego malzenstwa, o otwarcie sie na blogoslawienstwo Boga zywego, o dar potomstwa abysmy mogli stac sie rodzina na chwale Boga. Serdecznie dziekujemy. Anetta i Martin

  Data: 11 sty 2018

   

    starsze >>

Zostaw intencję

Twój login ani adres e-mail nie zostaną opublikowane. Na podany adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie otrzymania intencji.

ADRES JEST NIEPOPRAWNY
* NIEWYPEŁNIONE
* * - pole wymagane