12.12 dzień skupienia ON-LINE „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”

rekolekcje dla starających się o dzieckoTym razem ZUPEŁNIE inna formuła rekolekcji – zapraszamy Was na dzień skupienia on-line! Oczywiście, będzie inaczej niż zwykle, ale mamy nadzieję, że równie owocnie :)

Rozważania wygłosi ks. Kazimierz Musioł – diecezjalny duszpasterz małżeństw starających się o potomstwo w archidiecezji katowickiej, opiekuje się duszpasterstwem w Rybniku. Więcej o Księdzu rekolekcjoniście przeczytacie tu.

W programie również:

  • spotkanie z lek. medycyny rodzinnej, naprotechnologiem  Adamem Kuźnikiem
    „Czy TRZEBA robić WSZYSTKIE badania?”,
  • warsztaty z dietetykiem Barbarą Pilch „Jak ugryźć niepłodność?”,
  • świadectwo małżonków,
  • wspólnotowa Msza św.,
  • a na koniec pełne wdzięczności uwielbienie.

Zapewniamy także wsparcie modlitewne zawsze nam życzliwych Sióstr Nazaretanek :)

Uczestnictwo w dniu skupienia jest bezpłatne, jednak na część przedpołudniową obowiązują zapisy przez formularz poniżej.

O tym, jak przebiegał poprzedni adwentowy dzień skupienia możecie poczytać tu.

Program:

8:30-14:00 Część zamknięta (dla zapisanych osób) – komunikator  Zoom:
8:30– Powitanie, zapoznanie się
9:00 – spotkanie z lek. medycyny rodzinnej, naprotechnologiem Adamem Kuźnikiem pt. „Czy TRZEBA robić WSZYSTKIE badania?”
10:30 – Przerwa: kawa, herbata własnym zakresie :)
10:45 – świadectwo małżonków
11:45 – warsztaty z dietetykiem
12:45 – Przerwa: kawa, herbata własnym zakresie :)
13:00 – Konferencja rekolekcyjna – ks. Kazimierz Musioł
14:00 – Przerwa obiadowa

15:00 – 17:30 Część dostępna dla wszystkich chętnych – transmisja na YouTube
15:00 – Msza św.
16:00 – Uwielbienie
ok. 17:30 – Zakończenie

Dla uczestników z okolic Rybnika:
Istnieje możliwość uczestnictwa w mszy św i uwielbieniu na żywo. Będą miały one miejsce w kościele p.w. św Brata Alberta w  Rybniku – Kamieniu,  ul. Robotnicza 95. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!

Program może ulec zmianie

ZAPISY

Imiona (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miejscowość zamieszkania

Staż małżeński

Skąd dowiedzieliście się Państwo o rekolekcjach? (w miarę możliwości dokładnie, np. "z fb stowarzyszenia Abraham i Sara" "z informacji w Gościu niedzielnym" lub "ze strony AbrahamiSara.pl")

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie Abraham. Dane osobowe są przetwarzane jedynie na potrzeby organizacji Dnia Skupienia oraz informowania o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda wyrażona przy wysyłaniu formularza zapisów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałam/em poinformowana/y, że w razie pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych mogę kontaktować się ze Stowarzyszeniem Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie, ul. Nowosądecka 41, adres e-mail: stowarzyszenie@abrahamisara.pl.


Nasz dzień skupienia patronatem objęli:
Dodaj komentarz