13.02 Warszawa warsztaty Jak sobie poradzić z Wielkim Chceniem

Czekasz na dziecko kilka miesięcy, rok, a może już kilka lat? Czekanie przestało być już ekscytujące? Marzysz o dziecku, o tym, by być w ciąży, ale przeżywasz zwątpienie, smutek, czasem rozpacz? Drażnią Cię kobiety w ciąży, comiesięczna nadzieja miesza się lękiem, myślisz, że z Tobą coś nie tak skoro czujesz zazdrość na wieść o kolejnej koleżance w ciąży? Cierpi na tym Twój związek, masz dość pytań: „A kiedy Wy wreszcie będziecie mieć dziecko?” Jesteś zmęczona kolejnymi wizytami u lekarzy, badaniami, stawianiem diagnoz, dylematami moralnymi? Jeśli coraz bardziej przeraża Cię myśl, że może nigdy się nie uda? Przyjdź na warsztaty:

CZEKAJĄC NA DZIECKO – JAK SOBIE PORADZIĆ Z WIELKIM CHCENIEM

Warsztaty to cykl 6 spotkań, które odbywają się raz w tygodniu w stałym gronie kobiet. Na każdym trzygodzinnym spotkaniu omawiane są ważne dla płodności tematy. Dzięki temu będziesz mogła przyjrzeć się temu, co może blokować Twoją płodność i zastanowić się, jak ją możesz wzmocnić i wesprzeć. W trakcie spotkań będziesz też miała okazję dowiedzieć się, jak sobie radzić z trudnym emocjami i sytuacjami związanymi z Twoim wielkim pragnieniem. Warsztaty są wsparciem psychologicznym, które warto potraktować, jak dobrze dobrany lek. Wspierając swoją psychikę – możesz wesprzeć swoje ciało, swoje zdrowie i swoją płodność.

Na pierwsze spotkanie zapraszam już 13 lutego 2014 w godzinach 18-21 na warszawską Sadybę przy ul. Okrężnej 31.Spotkania będą odbywały się w czwartki w następujących terminach: 13.02; 20.02; 27.02; 13.03; 20.03; 27.03.
Warunkiem zagwarantowania uczestnictwa w warsztatach jest zgłoszenie mailowe: info@wielkiechcenie.pl lub telefoniczne 506-46-51-66 oraz wpłata zaliczki. Spotkania rozpoczną się po zgłoszeniu odpowiedniej do pracy grupowej liczby uczestniczek.
Koszt uczestnictwa w warsztacie to 690 zł.

Więcej informacji na www.wielkiechcenie.pl
Zapraszam również na naszego Facebooka: https://www.facebook.com/wielkie.chcenie


Dodaj komentarz