13.05 Warszawa konferencja Od niepłodności do spełnionego życia

Termin: sobota, 13 maja 2017 roku, godz. 10.00 – 18.00
Miejsce: UKSW, Auditorium Maximum, ul.Wóycickiego 1/3, Warszawa.
Wstęp bezpłatny, wymagana jedynie rejestracja
Program, więcej informacji i rejestracja:
www.spelnionezycie.pl

Zapraszamy kobiety i mężczyzn, pary doświadczające niepłodności oraz wszystkich zainteresowanych pogłębieniem swojej wiedzy na temat trudności prokreacyjnych.

Doświadczenie niepłodności to najczęściej bardzo bolesny i trudny czas w życiu pary marzącej o zostaniu rodzicami. Niejednokrotnie wiąże się ono z przeżywaniem comiesięcznych rozczarowań, poczuciem bycia niezrozumianym, odrzuconym, „wybrakowanym”, gorszym. Niepłodność wpływa na poczucie kobiecości i męskości, na życie intymne pary, na marzenia i plany, na poczucie spełnienia i radości. Przedłużające się starania o dziecko są dla małżonków czasem wielu niełatwych decyzji, poszukiwania przyczyn trudności, leczenia. By przejść drogę od niepłodności do spełnionego życia potrzebna jest fachowa pomoc zespołu specjalistów, rzetelna wiedza, dobre słowo i zrozumienie oraz mądre wspieranie nadziei na nowe życie. Tym wszystkim chcą się podzielić prelegenci podczas tej interdyscyplinarnej konferencji.

W ramach konferencji uczestnicy spotkania dostaną m.in. książkę wydawnictwa Znak pt. „Nadzieję na nowe życie – poradnik dla marzących o dziecku” poświęconą interdyscyplinarnemu ujęciu tematu niepłodności.

Konferencja jest finansowana przez Ministerstwo Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020, organizowana przez Fundację Instytut Nadziei, przy współpracy z Uniwersytetem UKSW


Dodaj komentarz