14.12 Kraków „MIŁOŚĆ mi wszystko wyjaśniła” adwentowy dzień skupienia

adwentowy dzień skupienia - zapowiedz

Termin: 14.12.2019 r. od godz.  8.30
Miejsce: klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, ul. Nazaretańska 1, Kraków
Koszt: 70
zł od osoby (140 od pary) przy zapisie do 5.12 Opłata obejmuje przerwy kawowe oraz posiłki (obiad + kolacja)

Rozważania wygłosi ks dr . Jerzy Smoleń – psycholog i znawca mediów, szczególnie zainteresowany współczesnymi formami przekazu wiary. Wykładowca w Akademii Ignatianum w Krakowie.
W programie również:

  • wykład o pieczy zastępczej
  • historia rodziny adopcyjnej z trójką dzieci adopcyjnych
  • warsztaty  „Gdzie przebywa moja miłość? O poszukiwaniu siebie w relacjach”, w czasie których z psychoterapeutką Edytą Szklarz spróbujemy zastanowić się nad swoimi relacjami z najbliższymi
  • wieczorne uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które  poprowadzi Saletyńska Wspólnota Nowej Ewangelizacji

Ponadto w czasie spotkania uruchomimy kącik NaPro, gdzie będzie  możliwość uzyskania informacji na temat leczenia metodą Naprotechnologii, ośrodków i nowości w tym zakresie. Dyżur będzie pełniła instruktorka Modelu Creightona, Izabela Salata.

W programie znajdą się również m.in.: wspólnotowa modlitwa oraz czas na rozmowy i wzajemne dzielenie się doświadczeniem niepłodności. Zapewniamy także wsparcie zawsze nam życzliwych Sióstr Nazaretanek :) Szczegółowy program oraz zapisy poniżej

O tym, jak przebiegał poprzedni adwentowy dzień skupienia , możecie poczytać tu

Dla przyjezdnych z daleka jest możliwość noclegu z piątku na sobotę (płatne osobno wg. ustaleń przy rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu: 126544210). Ilość miejsc noclegowych jest ograniczona.

Program

8:15 – Zapisy, kawa
8:45 – Powitanie
9:00 – Prelekcja  o pieczy zastępczej Katarzyna Uroda
10:00 – Konferencja I – ks. Jerzy Smoleń
10:45 – Przerwa: kawa, herbata
11:15 – Konferencja II – ks. Jerzy Smoleń
12:00 – Świadectwo
13:15 – Wspólny obiad
14:00 – „Gdzie przebywa moja miłość?” Warsztat o poszukiwaniu siebie w relacjach – Edyta Szklarz
15:15 – Przerwa: kawa, herbata
15:30 – Adoracja Pana Jezusa w kaplicy,
W tym czasie także:
– możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem
– kącik napro
– rozmowy w kuluarach ;)
16:00 – Eucharystia
17:00 – Uwielbienie z modlitwą wstawienniczą poprowadzi Saletyńska Wspólnota Nowej Ewangelizacji
18:45 – Wspólna kolacja
ok. 19:30 – Zakończenie

Program może ulec zmianie

ZAPISY:

Całkowity koszt uczestnictwa obejmujący posiłki: 70zł od osoby (140 zł od pary)

Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza zapisów (poniżej) i wpłata zaliczki 30 zł (60 zł para) do 2 dni po zapisie. Wpłaty dokonujemy na konto Stowarzyszenia „Abraham i Sara” nr 61 1140 2017 0000 4302 1305 7740. W treści przelewu należy wpisać: REKOLEKCJE ADWENTOWE

Pozostałą kwotę wpłacamy na miejscu przy potwierdzeniu obecności przed rozpoczęciem rekolekcji. Prosimy o przemyślane zgłoszenia, gdyż zaliczki wpłacone na konto nie będą zwracane w razie odwołania uczestnictwa.


Imiona (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miejscowość zamieszkania

Staż małżeński

Skąd dowiedzieliście się Państwo o rekolekcjach? (w miarę możliwości dokładnie, np. "z informacji w Gościu niedzielnym" lub "ze strony AbrahamiSara.pl")

Uwagi (konieczność diety np. bezmlecznej, bezglutenowej; potrzeba obniżenia opłaty rekolekcyjnej)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie Abraham. Dane osobowe są przetwarzane jedynie na potrzeby organizacji Dnia Skupienia oraz informowania o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda wyrażona przy wysyłaniu formularza zapisów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałam/em poinformowana/y, że w razie pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych mogę kontaktować się ze Stowarzyszeniem Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie, ul. Nowosądecka 41, adres e-mail: stowarzyszenie@abrahamisara.pl.


Wszelkie dodatkowe informacje na temat rekolekcji można uzyskać pod telefonem: 609936595.


Dodaj komentarz