15.12 Kraków rekolekcje „Czekając, aż przyjdzie”

Termin: 15.12.2018 r. od godz.  9.00
Miejsce: klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, ul. Nazaretańska 1, Kraków
Koszt: 70
zł od osoby (140 od pary). Opłata obejmuje przerwy kawowe oraz posiłki (obiad + kolacja)

Prowadzący:
ks. Bogusław Kastelik
– Ojciec Duchowny w Wyższym Seminarium Duchownym  Archidiecezji Krakowskiej, studiował antropologię i doktorat uzyskał  na WT PUJPII
lek. Leszek Lachowicz – lekarz ginekolog, androlog, od 2008 r. zajmuje się leczeniem par niepłodnych w programie naprotechnologii.
Edyta Szklarz
– mgr polonistyki, psychoterapeuta – w trakcie certyfikacji -  rodzin, par i osób indywidualnych, zafascynowana procesem powrotu do szczęścia po traumie i odnajdywania, wraz z pacjentami, sensu życia.

W programie znajdą się również m.in.: wspólnotowa modlitwa oraz czas na rozmowy i wzajemne dzielenie się doświadczeniem niepłodności. Zapewniamy także wsparcie zawsze nam życzliwych Sióstr Nazaretanek :) Szczegółowy program oraz zapisy poniżej

Program

8:30 – Zapisy, kawa
9:00 – Powitanie
9:15 – Prelekcja  „Niepłodność męska” – dr Leszek Lachowicz
10:15 – Konferencja I ks. Bogusław Kastelik
10:45 – Przerwa: kawa, herbata
11:45 – Świadectwo
13:00 – Wspólny obiad
14:00 – warsztaty: „Jak przetrwać święta?” – prowadzi mgr Edyta Szklarz
15:30 – Przerwa: kawa, herbata
15:45 – Konferencja II -  ks. dr Bogusław Kastelik
16:15 – Adoracja Pana Jezusa w kaplicy, 
W tym czasie także:
– możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem
– możliwość konsultacji z psychoterapeutką
– rozmowy w kuluarach ;)
17:45 – Eucharystia
18:45 – Wspólna kolacja
ok. 20:00 – Zakończenie

Program może ulec zmianie

ZAPISY:

Całkowity koszt uczestnictwa obejmujący posiłki: 70 zł od osoby (140 zł od pary).

Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza zapisów (poniżej) i wpłata zaliczki 20 zł (40 zł para) na konto Stowarzyszenia „Abraham i Sara” nr 61 1140 2017 0000 4302 1305 7740. W treści przelewu należy wpisać: REKOLEKCJE ADWENTOWE

Pozostałą kwotę wpłacamy na miejscu przy potwierdzeniu obecności przed rozpoczęciem rekolekcji. Prosimy o przemyślane zgłoszenia, gdyż zaliczki wpłacone na konto nie będą zwracane w razie odwołania uczestnictwa.


Imiona (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miejscowość zamieszkania

Staż małżeński

Skąd dowiedzieliście się Państwo o rekolekcjach? (w miarę możliwości dokładnie, np. "z informacji w Gościu niedzielnym" lub "ze strony AbrahamiSara.pl")

Uwagi (konieczność diety np. bezmlecznej, bezglutenowej; potrzeba obniżenia opłaty rekolekcyjnej)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie Abraham. Dane osobowe są przetwarzane jedynie na potrzeby organizacji Dnia Skupienia oraz informowania o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda wyrażona przy wysyłaniu formularza zapisów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałam/em poinformowana/y, że w razie pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych mogę kontaktować się ze Stowarzyszeniem Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie, ul. Nowosądecka 41, adres e-mail: stowarzyszenie@abrahamisara.pl.


Aby zapisać się, należy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dodaj komentarz