21.02 Laski Eucharystia w intencji małżeństw zmagających się z problemem niepłodności

Miejsce: Parafia  Matki Bożej Królowej Meksyku: ul. 3-go Maja 40/42, Laski Warszawskie, 05-080 Izabelin (przedłużenie ul. Arkuszowej w Warszawie)
Termin: 21 lutego 2015 (sobota) na godzinę 14.30

Międzynarodowy Ruch Duchowości Małżeńskiej Equipes Notre-Dame (E.N.D.) zaprasza na wspólną Eucharystię w intencji małżeństw zmagających się z problemem niepłodności, do parafii Matki Bożej Królowej Meksyku w Laskach 21 lutego 2015 (sobota). W ramach Wielkopostnego Dnia  Skupienia członkowie ruchu pragną powierzyć Matce Bożej kłopoty i troski małżeństw starających się bezskutecznie o potomstwo. Wierzymy, iż wspólna modlitwa wspomoże małżeństwa w przezwyciężaniu problemów i doda im sił. Eucharystię odprawi proboszcz parafii ks. Grzegorz Jankowski.

Wspólnota Equipes Notre-Dame powstała we Francji w 1938 roku, a obecnie zrzesza ponad 130 tys. członków w 80 krajach na wszystkich kontynentach. Jej celem jest wsparcie rozwoju duchowego małżeństw. Ekipy proponują konkretne środki, które umożliwiają małżonkom wzrastanie we wzajemnej miłości i podtrzymują ich w decyzji kroczenia wspólną drogą. W ramach Ruchu END działa wspólnota Orędowników, która prowadzi modlitwę wstawienniczą. Dołączyć do grona Orędowników oraz wysyłać intencje można poprzez stronę www.end.org.pl. Zapraszamy do odwiedzenia fanpage’a www.facebook.com/MalzenstwozHappyENDem i dołączenia do wydarzenia link


Dodaj komentarz