22.03 Koniaków Rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka

„Trudne rozstanie” to rekolekcje  skierowane do rodziców po stracie dziecka i przed i po urodzeniu, a także gdy chodzi o dziecko upośledzone, które może być traktowane jako strata dziecka „wymarzonego”.

Zapraszamy wszystkie osoby potrzebujące pomocy duchowej w trudnym i bolesnym doświadczeniu straty dziecka przed lub po jego urodzeniu. Będzie to czas na uwolnienie żalu i zastanowienie się, co zrobić, żeby rany zaczęły się goić, byśmy chcieli podjąć swoje życie na nowo. Poranione serca będziemy chcieli zawierzyć Bogu, żeby On zatroszczył się o nas, nasze małżeństwa i rodziny.

Prowadzący: Andrzej Winkler (psycholog, psychoterapeuta, trener i superwizor NEST). Więcej na http://www.nest-terapia.eu/

Miejsce: Dom Rekolekcyjny „Emaus” w Koniakowie
Termin: 22-24 marca 2013 r.

A to świadectwo z poprzednich rekolekcji:
Jadąc nie miałam żadnych wyobrażeń. Po prostu chciałam, żeby ktoś porozmawiał z nami o tym, co się stało. Wyjaśnił co dalej, jak dawać sobie radę, co myśleć. Jakoś ukierunkować nas, a głównie, żeby nie bać się mówić o tym. No i chciałam sama porozmawiać z innymi, którzy też przeżyli stratę dziecka.

Więcej informacji


Dodaj komentarz