7.12 Przysiek „Gdy czekanie na dziecko boli…” rekolekcje

Miało być tak normalnie: ślub, mieszkanie, dziecko. Mijają miesiące, a test wciąż pokazuje tylko jedną, samotną kreskę. Wśród znajomych i rodziny kolejne ciąże (często nieplanowane) i coraz częstsze pytania: A Wy kiedy? No, dalej. Na co czekacie? Smutek, frustracja, zazdrość zaczynają narastać. Dlaczego my? Za co Bóg nas tak karze? Czy kiedykolwiek doczekamy się tego cudu…?

„Duszpasterstwo Akademickie „Martyria” z Bydgoszczy zaprasza na czwartą edycję rekolekcji pod hasłem: „Gdy czekanie na dziecko boli…” dla małżeństw starających się o potomstwo.

Miejsce: Ośrodek szkoleniowy Caritas w Przysieku k. Torunia
Termin: 7-8 grudnia 2019 r. Rozpoczęcie w sobotę o godzinie 9, zakończenie obiadem w niedzielę
Szczegóły na: www.gdyczekanieboli.pl oraz
https://www.facebook.com/events/2445525589056274
Koszt: 320 zł od małżeństwa

W programie będzie miejsce na sprawy duchowe: eucharystię, adorację, przykłady biblijne. Podczas rekolekcji będzie obecny kapłan, służący posługą w sakramencie pokuty i pojednania, otwarty na rozmowę i pytania.

Będzie też czas na dialog małżeński, spotkanie z innymi małżeństwami i świadectwa par, które zmagały się z niepłodnością.

Nie zabraknie spotkań ze specjalistami w dziedzinie psychologii i medycyny. Poruszone zostaną tematy adopcji i naprotechnologii.


Dodaj komentarz