9.03 Kraków Dzień skupienia „Dlaczego Sara się śmieje”

Dlaczego Sara się śmieje?Termin: 9.03.2019 r. od godz.  9.00
Miejsce: klasztor Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu, ul. Nazaretańska 1, Kraków
Koszt: 60
zł od osoby (120 od pary) przy zapisie do 2.03. Opłata obejmuje przerwy kawowe oraz posiłki (obiad + kolacja)

Prowadzący:

ks. dr Leszek Harasz – proboszcz parafii w Porębie, koordynatorem Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Krakowskiej,  założyciel  Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” w Myślenicach

mgr Bożena Pawłowska – dietetyk, Na co dzień współpracuje z parami, które borykają się z niepłodnością, pomaga im zmieniać nawyki żywieniowe i wprowadza zdrową „rewolucję” w ich jadłospisach. Udziela konsultacji żywieniowych, opierając się na podejściu medycyny holistycznej, współpracuje z lekarzami leczącymi niepłodność.

Historie dwóch rodzin adopcyjnych, każda z dwójką dzieci adopcyjnych, jedna z kilkunastoletnim, druga z ok. pięcioletnim stażem.

Ponadto w czasie spotkania uruchomimy kącik NaPro, gdzie będzie  możliwość uzyskania informacji na temat leczenia metodą Naprotechnologii, ośrodków i nowości w tym zakresie. Dyżur będzie pełniła instruktorka Modelu Creightona, Izabela Salata.

W programie znajdą się również m.in.: wspólnotowa modlitwa oraz czas na rozmowy i wzajemne dzielenie się doświadczeniem niepłodności. Zapewniamy także wsparcie zawsze nam życzliwych Sióstr Nazaretanek :) Szczegółowy program oraz zapisy poniżej

O tym, jak przebiegał poprzedni dzień skupienia – adwentowy, możecie poczytać tu

Program

8:30 – Zapisy, kawa
9:00 – Powitanie
9:15 – Prelekcja  „Dieta przy problemach z płodnością” mgr Bożena Pawłowska
10:15 – Konferencja I – ks. Leszek Harasz
10:45 – Przerwa: kawa, herbata
11:15 – Droga krzyżowa
12:15 – Świadectwo I
13:15 – Wspólny obiad
14:00 – świadectwo II
14:45 – Przerwa: kawa, herbata
15:15 – Konferencja II -  ks. dr Leszek Harasz
15:45 – Adoracja Pana Jezusa w kaplicy, 
W tym czasie także:
– możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem
– kącik napro
– rozmowy w kuluarach ;)
17:00 – Eucharystia
18:00 – Wspólna kolacja
ok. 19:00 – Zakończenie

Program może ulec zmianie

ZAPISY:

Całkowity koszt uczestnictwa obejmujący posiłki: 60 zł od osoby (120 zł od pary) przy zapisie do 2.03. Po tym terminie koszt 70zł od osoby, 140 od pary.

Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza zapisów (poniżej) i wpłata zaliczki 20 zł (40 zł para) do 2 dni po zapisie. Wpłaty dokonujemy na konto Stowarzyszenia „Abraham i Sara” nr 61 1140 2017 0000 4302 1305 7740. W treści przelewu należy wpisać: REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

Pozostałą kwotę wpłacamy na miejscu przy potwierdzeniu obecności przed rozpoczęciem rekolekcji. Prosimy o przemyślane zgłoszenia, gdyż zaliczki wpłacone na konto nie będą zwracane w razie odwołania uczestnictwa.


Imiona (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miejscowość zamieszkania

Staż małżeński

Skąd dowiedzieliście się Państwo o rekolekcjach? (w miarę możliwości dokładnie, np. "z informacji w Gościu niedzielnym" lub "ze strony AbrahamiSara.pl")

Uwagi (konieczność diety np. bezmlecznej, bezglutenowej; potrzeba obniżenia opłaty rekolekcyjnej)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie Abraham. Dane osobowe są przetwarzane jedynie na potrzeby organizacji Dnia Skupienia oraz informowania o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda wyrażona przy wysyłaniu formularza zapisów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałam/em poinformowana/y, że w razie pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych mogę kontaktować się ze Stowarzyszeniem Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie, ul. Nowosądecka 41, adres e-mail: stowarzyszenie@abrahamisara.pl.

Aby zapisać się, należy zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.Dodaj komentarz