14.10 Stanisław Dln. rekolekcje „Oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność”

Termin: sobota, 14 października 2023 r., od godz. 8:45.

Miejsce: Dom Pięknej Miłości, Stanisław Dolny 57,
Dolany, województwo małopolskie, 

Koszt: 220 zł od małżeństwa (110 zł od osoby).

Obowiązują zapisy przez formularz zamieszczony poniżej

W tym roku wyjątkowo zapraszamy na rekolekcje dla małżeństw niepłodnych do Domu Pięknej Miłości w Stanisławiu Dolnym k. Krakowa. To urocze miejsce niedaleko Kalwarii Zebrzydowskiej, gdzie w sielskich warunkach będziemy mogli zawierzać nasze problemy Panu Bogu.

W czasie rekolekcji będzie nam towarzyszył i prowadził nas ks. Tomasz Grzesiak, kapelan Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, przewodniczący Rady „Caritas” archidiecezji krakowskiej. Jako kapłan  towarzyszył wielu chorym w cierpieniu i mamy nadzieję, że także nam pomoże nasze cierpienie przyjąć i prosić Jezusa o dźwiganie go z nami.

W czasie rekolekcji będziemy mieli także okazję wysłuchać wykładu on-line wygłoszonego przez  dr Jana Olka, ginekologa, naprotechnologa pt. „Wpływ żywienia na płodność, diagnostyka niepłodności”. Doktor jest specjalistą leczenia endometriozy, ma w tym zakresie ogromne doświadczenie i podkreśla znaczenie, jakie dla rozwoju tej choroby ma niewłaściwa dieta. Wykład niewątpliwie pomoże nam w odpowiedni sposób popatrzyć na wpływ żywienia na naszą płodność.

Będziemy też zawierzać nasze tęsknoty w czasie Mszy św. w intencji małżeństw niepłodnych – intencje można składać przez nasz formularz. A na koniec będziemy mogli uwielbić Pana Boga w pięknym nabożeństwie prowadzonym przez Saletyńską Wspólnotę Nowej Ewangelizacji.

W programie znajdą się również m.in.: wspólnotowa modlitwa oraz czas na rozmowy i wzajemne dzielenie się doświadczeniami. Będzie też możliwość indywidualnej rozmowy na temat leczenia naprotechnologicznego. Zapewniamy także wsparcie zawsze nam życzliwych Sióstr Nazaretanek, które razem z nami przyjadą do Stanisławia.  ZAPRASZAMY!

O tym, jak przebiegały poprzednie dni skupienia możecie poczytać tutaj albo zerknąć tu.

Program:

8:15 – Zapisy, kawa
8:45 – Powitanie
9:15 – dr Jan Olek, ginekolog, specjalista leczenia endometriozy: „Wpływ żywienia na płodność, diagnostyka niepłodności” – wykład on- line
10:45 – Przerwa: kawa, herbata
11:15 – ks. Tomasz Grzesiak „Oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność” – Konferencja I
12:00 – Świadectwo
13:00 – Wspólny obiad
13:45 – Spacer
15:00 – ks. Tomasz Grzesiak „Oto Pan, w którym złożyliśmy naszą ufność” – Konferencja II
15:45 – Przerwa: kawa, herbata
16:00 – Adoracja Pana Jezusa w kaplicy, rozpoczęta koronką do Miłosierdzia Bożego
W tym czasie także:

  • możliwość spowiedzi lub rozmowy z kapłanem,
  • możliwość indywidualnej rozmowy na temat leczenia naprotechnologicznego,
  • rozmowy w kuluarach ;)

17:00 – Eucharystia, po niej  uwielbienie z modlitwą wstawienniczą, które poprowadzi Saletyńska Wspólnota Nowej Ewangelizacji
18:45 – Wspólna kolacja
ok. 20:30 – Zakończenie

(Program może ulec zmianie)
Istnieje możliwość noclegu zarówno przed rekolekcjami, jak i po nich w cenie 50zł/os

ZAPISY:

Całkowity koszt uczestnictwa 220 zł dla pary lub 110 zł od jednej osoby.

Warunkiem wzięcia udziału jest wypełnienie formularza zapisów (poniżej) i wpłata zaliczki 60 zł od osoby (120 zł dla pary) do 2 dni po zapisie. Wpłaty dokonujemy na konto Stowarzyszenia „Abraham i Sara”
61 1140 2017 0000 4302 1305 7740
W treści przelewu należy wpisać: REKOLEKCJE PAŹDZIERNIKOWE

Prosimy o przemyślane zgłoszenia, gdyż zaliczki nie będą zwracane w razie odwołania uczestnictwa.

Zapisy zamkniemy we wtorek 10.10.


Imiona (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

E-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Miejscowość zamieszkania

Staż małżeński

Skąd dowiedzieliście się o rekolekcjach? (w miarę możliwości dokładnie, np. "z fb stowarzyszenia Abraham i Sara" "z informacji w Gościu niedzielnym" lub "ze strony AbrahamiSara.pl")

Uwagi (chęć skorzystania z noclegu w Domu Pięknej Miłości przed rekolekcjami, lub po nich; konieczność diety np. bezmlecznej, bezglutenowej; potrzeba obniżenia opłaty rekolekcyjnej)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie Abraham. Dane osobowe są przetwarzane jedynie na potrzeby organizacji Dnia Skupienia oraz informowania o kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Stowarzyszenie. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda wyrażona przy wysyłaniu formularza zapisów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Zostałam/em poinformowana/y, że w razie pytań dotyczących przetwarzania moich danych osobowych mogę kontaktować się ze Stowarzyszeniem Wspierania Małżeństw Niepłodnych "Abraham i Sara" z siedzibą w Krakowie, ul. Nowosądecka 41, adres e-mail: stowarzyszenie@abrahamisara.pl.

Wszelkie dodatkowe informacje na temat rekolekcji można uzyskać, pisząc na adres stowarzyszenie@abrahamisara.pl lub od 10 października pod telefonem: 881 206 661


Dodaj komentarz