31.03 Łódź warsztaty Nowe Horyzonty w Leczeniu Niepłodności

Miejsce: Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE Sp. z o.o. ul. Tuwima 15, Łódź
Termin: 31.03 w godz. 18.00 – 20.30
Bezpłatne warsztaty na temat przyczynowego leczenia niepłodności – naprotechnologii

Cel warsztatów: Warsztaty pt. „Nowe horyzonty w leczeniu niepłodności” mają na celu zaznajomienie się z rozwijającymi się metodami przyczynowego leczenia niepłodności. Bardzo ważnym jest, aby mieć świadomość, że można dobrze leczyć, dobrze diagnozować, że NaProTechnologia jest skuteczną metodą diagnozowania i usuwania przyczyn niepłodności par. Służymy także parom, które chcą powrócić do dobrego poziomu zdrowia prokreacyjnego albo świadomie planować powiększenie rodziny. Zagadnienia, które zostaną poruszone w trakcie trwania warsztatów, odniosą się w głównej mierze do rozpoznawania płodności, monitorowania zdrowia prokreacyjnego i ginekologicznego oraz leczenia zaburzeń płodności.

Prelegenci: Warsztaty poprowadzą specjaliści: lekarz endokrynolog, naprotechnolog – dr Joanna Smyczyńska oraz dwóch instruktorów Modelu Creightona: Ewelina Przelazły oraz Zuzanna Troczyńska.

Dla kogo? Skierowane są one zarówno do osób, które obecnie starają się o dziecko, do par – które miały dotychczas niepowodzenia w tym zakresie wynikające z różnych przyczyn,  jak i do tych, którzy dopiero planują powiększenie rodziny


Dodaj komentarz